חייגו עכשיו למען השקט שלכם
בהנהלת ישראל מאיר
חץ חקירות ומבצעים
 דיסקרטיות מובטחת
פגישה ראשונה ללא תשלום
דף הבית >> מאמרים >> מאמרי חקירות כלכליות >> יש לי חשד לריגול תעשייתי בעסק - מה עושים?
 
המאפיינים יוצאי הדופן של חקירות כלכליות
אחד המצבים הטראומתיים ביותר עבור כל בעל עסק גדול ומצליח, הינו הגילוי ההדרגתי שקיים ריגול תעשייתי בעסק. התחושה הינה של נעיצת סכין בגב, וכל עובד בחברה הופך לחשוד פוטנציאלי. המצב הזה עלול להביא להמון לחץ נפשי על בעל העסק, וגם לערער את העבודה כולה. לפיכך, על מנת להחזיק את העניינים בשליטה, יש לפנות למשרד העוסק בתחום חקירות כלכליות. משרד חקירות מסוג זה הינו אחד המקצועיים והדיסקרטיים ביותר, משום שכאשר מדובר בסכומי כסף כה גדולים, כמו אלו המסתובבים בעולם העסקים הגדולים – כדאי מאוד שהכול יעשה בסודיות מקסימאלית.
משרד חקירות זהו מקום שאליו כדאי להגיע או בשעות הבוקר המוקדמות, או מאוחר בערב. מיותר לציין, שלא כדאי לציין פגישה זו ביומני לוח הזמנים בבית העסק. על מנת שאנשי חקירות כלכליות יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר עבורכם, יש לדאוג להוציא מראש כמה שיותר פרטים מפורטים על כל המועסקים שלכם, או להעניק לחוקרים גישה בלתי נראית למידע זה.

הדרך הנכונה להתמודד עם ריגול תעשייתי
כאשר בעל עסק מוצא את עצמו במצב של ריגול תעשייתי, מצד אחד עליו לשמוח – המתחרים חוששים כל כך מהצלחתו, שהם רוצים מידע פנימי, על מנת להתמודד איתה. כאשר האמצעים הכשרים מפסיקים לעבוד – סימן שבעל העסק שנהפך לקורבן של ריגול תעשייתי הינו אדם מצליח ביותר, שסודותיו עולים הרבה כסף. חקירות כלכליות הנפתחות במקרים אלה כוללות את הקשרים השונים בין המועסקים בחברה, לבין חברות יריבות. כמו בכל חקירה רגילה, משרד חקירות יבדוק למי יש מניע ודרכי ביצוע על מנת להיות האדם המתאים עבור ריגול תעשייתי למען מתחרים.
על מנת לתרום להצלחתן של חקירות כלכליות, חשוב שלא לתת למועסקים לגלות שמתנהלת חקירה כלשהי. ניתן להביא את אחד החוקרים בתור מועסק חדש, על מנת שיבדוק את הנושא גם מבפנים. משרד חקירות העוסק בחשיפת ריגול תעשייתי רגיל לעבודת נמלים, ויעשה כל מה שביכולתו על מנת לגלות את המרגל בפרק הזמן הקצר ביותר.

משרד חקירות מקצועי – כדי להיות תמיד צעד אחד לפני היריבים​

יש לי חשד לריגול תעשייתי בעסק - מה עושים?

 


חץ חקירות | חוקר פרטי | משרד חקירות | מעקבים  | בלש פרטי | האזנות | מצלמות אבטחה