חייגו עכשיו למען השקט שלכם
בהנהלת ישראל מאיר
חץ חקירות ומבצעים
 דיסקרטיות מובטחת
פגישה ראשונה ללא תשלום
דף הבית >> מאמרים >> חקירות אישות - בגידות מאמרים >> חקירות אישות
 
חקירות אישות במהלך הליך גירושין
חקירות אישיות בזמן הגירושין דורשות הרבה משאבים. כדאי לנו לפנות ולשכור משרד חקירות שינהל בשבילנו את החקירות. חקירות בזמן בגירושין מתחלקות לחקירות בגידות וגם חקירות אישות. חקירות אישות הן חקירות מאוד עדינות והחוק הפרטי צריך לגלות בהן רגישות רבה. במידה ובמהלכן של חקירות אישות או בשמן האחר חקירת בגידות מתגלה בגידה מצד בן או בת הזוג יכול להיות לראיות הבגידה ערך רב בבית המשפט הרבני. בית המשפט הרבני רואה בחומרה רבה בגידה גם מצד האישה וגם מצד הגבר. כאשר בגידה מתרחשת ומוכחת על ידי חקירת בגידות שבוצעה על ידי משרד חקירות בית הדין הרבני יכול לבטל את דמי המזונות או לקבוע אותן בסמוך גבוהה.

חקירת בגידות ככלי משפטי
חקירת בגידות כוללת צילום של הבגידה והקלטה שלה. חקירת בגידות צריכה להיות מאוד חשאית ומאוד דיסקרטית. חשוב שמושא החקירה לא ידע שהוא נחקר. כל משרד חקירות טוב יכול לעשות הרבה מאוד מאמצים בשביל שהחקירה תצליח. במקרה של הצלחה בנושא של חקירת בגידות, כלומר במקרה שהוכחה הבגידה אז אנחנו יכולים להציג את הראיות בבית המשפט. כמו חקירות אישות גם חקירת בגידות היא חקירה מאוד רגישה וחשובה. כאשר אנחנו מחליטים לפתוח בחקירה פרטית על ידי פניה למשרד חקירות אנחנו צריכים לוודא שמשרד החקירות יוכל לספק מענה מתאים לצרכים שלנו.

שירותי משרד חקירות
משרד חקירות מספק מגוון רחב של שירותים בתחום החקירות הפרטיות. חקירות פרטיות כוללות גם חקירות אישות וגם חקירת בגידות. משרד חקירות מבצע את שתי סוגי החקירות על ידי מעקבים, האזנות סתר, צילום וגם מעקבים על חשבון הבנק והמחשב האישי. חקירות אישות דורשות מאתנו הלקוחות הרבה סבלנות ואורח רוח. אנחנו צריכים להיות מוכנים לכל התוצאות האפשריות של החקירה ואנחנו צריכים לדעת איך להתמודד איתן. גם עם התוצאות של חקירות אישות וגם עם התוצאות של חקירת בגידות קשה מאוד להתמודד. לא קל לגלות שבוגדים בנו. הרבה פעמים הפגיעה הרגשית של הבגידה היא עמוקה מאוד והיא מובילה לגירושין. ​

חקירות אישות

 


חץ חקירות | חוקר פרטי | משרד חקירות | מעקבים  | בלש פרטי | האזנות | מצלמות אבטחה