חייגו עכשיו למען השקט שלכם
בהנהלת ישראל מאיר
חץ חקירות ומבצעים
 דיסקרטיות מובטחת
פגישה ראשונה ללא תשלום
דף הבית >> מאמרים >> חקירות אישות - בגידות מאמרים >> עשה ואל תעשה לקראת פרידה מבן הזוג
 
חקירות אישות ככלי לגיטימי בפרידה מבן הזוג
כאשר אנחנו נפרדים מהבעל או מהאישה שלנו אנחנו צריכים להתמודד עם הרבה קשיים. חלק מהקושי נובע מכך שבהרבה מקרי גירושין הסיבה לגירושין היא בגידה מצד בן או בת הזוג. במקרה ויש לנו חשד סביר או שאנחנו יודעים בוודאות שבן או בת הזוג שלנו בוגדים בנו אנחנו צריכים לעשות הכול בשביל להוכיח זאת לבית המשפט הרבני. בשביל להוכיח את דבר הבגידה אנחנו צריכים לפנות לחוקר פרטי שיערוך חקירת אישות. חקירות אישות הן חקירות בנושא אישות כלומר בקשר שבין גבר ואישה. חקירות אישות רבות הופכות להיות חקירת בגידות, כי ענייני האישות שנחקרים מתבררים כבגידה.

חקירת בגידות – כלי הכרחי לפני פתיחת תיק גירושין
חקירת בגידות כמו חקירות אישות הן חקירה של הקשר האינטימי ביותר שקיים בין גבר ואישה. מטרתן של חקירת בגידות הוא להביא בפני בית המשפט הוכחות חתוכות שאכן התרחשה בגידה במהלך הנישואים. די בספק או בחשד קל בשביל לפנות לחוקר פרטי שיערוך חקירות אישות או חקירת בגידות. לפעמים אין ברירה ואנחנו נאלצים להתמודד עם האמת הקשה שהבעל שלו או האישה שלנו בגדו בנו. כאשר תוצאות חקירת בגידות מגיעות אלינו אנחנו צריכים להיות חזקים ולהתמודד עם העובדה שנבגדנו. הרבה פעמים גם התוצאות של חקירות אישות הן תוצאות מאוד לא נעימות שיכולות לפגוע ברגשות שלנו.

על חקירות אישיות, פרידה וגירושין מבן הזוג
חקירות אישות רבות כמו גם חקירת בגידות מביאות בסופו של דבר לפרידה וגירושין מבן או בת הזוג. כאשר אנחנו מחליטים להתגרש חשוב שנעשה שימוש בתוצאות חקירת בגידות שערכנו על בן או בת הזוג שלנו. הרבה פעמים ההוכחה לבגידה יכולה להיות ראיה משמעותית בבית המשפט הרבני. חקירת בגידות מהווה צעד של ניתן לחזור ממנו. אחרי שהחלטנו לשכור חוקר פרטי שיחקור את בן או בת הזוג שלנו במסגרת חקירות אישות אנחנו הולכים אל נקודת האל חזור. לא משנה מה תהיה התוצאה של החקירה עצם זה שהזמנו אותה מראה על בעיה באמון.​

עשה ואל תעשה לקראת פרידה מבן הזוג

 


חץ חקירות | חוקר פרטי | משרד חקירות | מעקבים  | בלש פרטי | האזנות | מצלמות אבטחה